LİNO KURUMAYAN KÖPÜKLÜ OYUN HAMURU STANDI 10 GR. 4 lü

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Oldukça pratik, kolay ve temiz bir kullanımı olan Pritt stick yapıştırıcı; kâğıt, karton, kumaş, keçe ve fotoğraf gibi malzemeleri güçlü ve etkili bir şekilde yapıştırır. Pritt marka stick yapıştırıcı modelleri arasında en fazla ağırlığa ve daha geniş bir yapıştırma yüzeyine sahip olan çevre dostu ürünü iş yerinde, okulda ve evde uzun süreler boyunca etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem yetişkinlerin hem de çocukların gönül rahatlığı ile kullanabileceği şekilde tasarlanan ürün güçlü, geniş yüzeyli ve uzun ömürlü bir yapıştırıcı arayan kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Güçlü, Etkili ve Çevre Dostu Pritt Stick Ürün, özel olarak formüle edilen içeriği sayesinde malzemeleri oldukça etkili ve güçlü bir şekilde yapıştırır. Kutu ağırlığı ve yapıştırma yüzeyi genişliği bakımından, sık kullanımlar ve geniş yapıştırma yüzeyleri için idealdir. Hava geçirmez bir yapıya sahip olan kapak sistemi sayesinde kuruma, akma ve leke sorunu yapmaz. Sağlığa zararlı çözücüleri içermeyen, geri dönüşebilir materyallerden üretilen ve yıkanabilen ürün, çocukların kullanımına uygundur. Pritt stick yapıştırıcı oldukça kolay bir şekilde sürülür ve yapıştırma alanında herhangi bir pürüz veya topaklanmaya yol açmaz. Çantalarda rahatlıkla taşınabilen ve temizlenmesi çok kolay olan ürün, çocukların yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olur.
TESLİMAT
 
Saat 14:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14.00'den sonraki siparişleriniz bir sonraki mesai gününde kargoya verilir.
Kargoların teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre  değişiklik göstebilir ortalama 2-3 gün içerisinde teslim edilecektir.
Tüm siparişleriniz kargoya verilmeden önce kontrol edilir ve özenle paketlenir.
 
Yükleniyor...